pátek, 01 červenec 2022 12:07

INVESTICE DO UMĚNÍ A STAROŽITNOSTÍ BYLA VŽDY INVESTICÍ DOBROU

     1 obrazmenší  2 stul menší

 

O těchto úvahách jsem napsal již mnoho článků a polemik, ale v dnešní době řekl bych, že to platí dvojnásobně. Historické předměty prověřené časem v mnoha případech staletími, které se až do současnosti zachovaly, rozhodně na své ceně neztrácí a o výtvarném umění ani nemluvě. Rád Vám pomohu vybrat kvalitní starožitnost nebo umělecké dílo, ať jako hodnotný solitér nebo investiční příležitost, a náš tým zkušených restaurátorů Vám jej uvede do reprezentativního stavu jako ve své době.

 

     2 obrazmenší   sofa 1menší

 

Jsme tu od toho, abychom zachraňovali historii v artefaktech a též její hodnotu pro Vás a pro další generace – neváhejte nás kontaktovat (konzultace zdarma).

David Fiala a náš tým

 

   OBRAZ1rizly    sofa